Site Loader

T. J. Sokol Sobotovice zve širokou veřejnost na Noc sokoloven (více o projektu Noc sokoloven) v sobotu 26. 6. 2021 od 18:00 hod. Pro účastníky budou připraveny rozmanité disciplíny a jelikož má být krásné počasí, tak tentokrát s vodní tématikou. Projdeme se přes žraločí řeku, zahrajeme si na rybáře a vyzkoušíme si dalších 6 disciplín.

Na každého účastníka, který si celé vodní dobrodružství vyzkouší, čekají lákavé odměny. Jednou z odměn budou i špekáčky, které si pak opečeme nad táborovým ohněm, u kterého si můžeme zahrát i zazpívat. Kdo má nějakou píšťalku či kytaru, může si ji vzít s sebou. Pití pro účastníky bude připraveno po celou dobu akce.

Plakát zve na akci Noc sokoloven do Sobotovic 26. 6. 2021
Plakát na akci Noc sokoloven 2021

Mezi tím, pokud nás nezaskočí počasí, vybudujeme na trávníku vedle stanové městečko. Ti, kteří budou chtít na sokolovně přespat, tak si přinesou stan, případně se domluví mezi sebou ve skupinkách. Ve stanovém městečku si pak najdou místo a tam si stan postaví, nebo nás poprosí o pomoc. Dohasnutím táborového ohně nám začne večerka.

Na tyto odvážlivce ráno bude čekat snídaně, po které bude ještě možnost, zahrát si pár her. Rodiče si své děti vyzvednou do 10:00 a tím naše vodní dobrodružství skončí.

Podívejte se, jak vypadala Noc sokoloven v minulém roce.

Fotografie z akce:

Autor: David Vávra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..