Školní rok nám již začal, cvičení také. Takže nyní přišel čas si hrát. Stejně jako jsme si loni touto dobou užili příjemné odpoledne na Noci sokoloven, tak letos, v neděli 27. 9. 2020, pořádáme na dvoře sokolovny zábavné odpoledne pro děti v rámci celorepublikové akce Spolu v pohybu, jejímž hlavním tématem jsou tradiční české hry. Akce probíhají v celé republice mezi 23. – 30. září 2020, my se sejdeme v neděli v 16:30.

A co budeme dělat? Budeme si spolu hrát, ukážeme si známé i méně známé hry (vzpomínáte si na cukr, káva, limonáda či na krvavého dědka?), samozřejmě si i zasportujeme a rozdáme nějaké drobné odměny. A jelikož se nám už začíná brzy stmívat, tak nemůžeme vynechat ani táborák, u kterého si spolu zazpíváme. A ti, kteří tu budou chtít přespat, si ještě za světla postaví stan, protože letos, letos spíme ve stanech!

Plakát na akci spolu v pohybu

Čekají nás nějaká omezení? V budově sokolovny je dle nařízení vlády nutné mít zakrytá ústa a nos, celá akce se bude odehrávat venku, týká se to tedy pouze návštěvy toalet, vnitřní prostory nebudeme jinak využívat. Hygienické prostředky budou k dispozici na viditelných místech. V jednom stanu spolu mohou spát pouze ti, kteří spolu sdílejí domácnost. Dále prosíme o dodržování základních hygienických pravidel a v případě nemoci tuto akci pro jednou oželet.

Fotografie z akce:

One Reply to “Spolu v pohybu!”