Léto se blíží ke svému konci a to znamená, že se nám blíží pravidelná dávka pohybu. Mladší žákyně začnou cvičit již 8. 9. 2020 od 17:00 do 18:00, starší žákyně od 18:00 do 19:00, následně v tyto časy každé úterý a čtvrtek. Předškolní děti od pondělí 14. 9. v 17:00 – 18:00 a žáci od 18:00 do 19:00.
Časy jsou přehledně uvedeny ve cvičebním kalendáři.

Již od podzimu začínáme naplno. Hned v září nás čeká přebor v atletice, který byl přeložen z původního termínu na jaře na 26. září. Aby toho nebylo málo, tak po přeboru, který se koná dopoledne, bude následovat akce pro všechny děti na sokolovně v rámci celorepublikové akce “spolu v pohybu”. Bližší informace k akci budou zveřejněny později na stránkách T. J. Sokol Sobotovice a na sociálních sítích.

A protože začínáme opravdu lví silou, tak si nenecháme ujít ani přebor v dračích lodích který se bude konat 3. 10. ve Znojmě.