Ač jsme museli přerušit téměř všechny naše aktivity, věříme, že nám zachováte přízeň a že se, snad brzy, opět potkáme v sokolovně nejen při sportovních aktivitách. A abychom doma nezlenivěli, tak na řadu přichází půjčovna. Pro naše naše členy se zaplaceným příspěvkem na rok 2021 přinášíme možnost zapůjčit si některé vybavení na domácí cvičení, než se opět budeme moci potkat v sokolovně. Členské příspěvky je od letošního roku možné posílat přímo na náš účet, který najde na stránce kontakt.

Co naše půjčovna nabídne? Kromě žíněnek, obručí a dalšího drobného náčiní bude k dispozici kvalitní nafukovací žíněnka 3m x 1m, nafukovací válec 60cm a nafukovací kladinka 3 m x 40cm řady SPARK od Airtrackfactory.

půjčovna nabídne mimo jiné také airfloor 3m x 1m od firmy airtrackfactory, zdroj obrázku: https://air-track.cz/na-doma/137-airfloor-home-spark-3-x-1-m.html
Airfloor 3m x 1m od Airtrackfactory

Zapůjčení bude probíhat individuálně dle předchozí domluvy na e-mailu info@sokolsobotovice.cz nebo telefonicky přes vašeho cvičitele.