Prvního dubna se nám v Sobotovicích a blízkém okolí objevilo přes 40 sokolských kamínků. Co s nimi? Hledat! Kamínky jsou rozmístěny na zajímavých místech, takže jejich hledání bude určitě spojeno s krásnou procházkou na již jarním počasí.

Ukázka červeného kamínku

Co dělat s nalezeným kamínkem? Červené kamínky si obkreslete na kartičku přiloženou níže, respektive to co na nich bude namalováno. Tyto kamínky pak nechte tam, kde je najdete. Pokud najdete jiný než červený, tak si ho klidně můžete vzít domů, nebo donést úplně jinam, třeba i do Brna. Můžete přinést i svůj vlastní a nechat ho u některého z červených kamínků a na zadní stranu můžete doplnit i PSČ, ať se ví, odkud se vzal. Jak takové putování vypadá, můžete najít na malujemekaminky.cz.

Kamínky, které v rámci pátrání můžete najít, jeden červený a jeden barevný.

Kdo následně vyplní všech deset políček, kartičku může vyfotit a zaslat na info@sokolsobotovice.cz, nebo nasdílet na instagram a zmínit @sokol_sobotovice. Posílat můžete až do konce dubna, poté budou úspěšní hledači odměněni. Od prvního května můžete také kamínky již rozebrat a poslat kamkoliv do světa!

Při pátrání po kamínkách se můžete vydat například i do Ledec, na blízkou rozhlednu k Bratčicím, nebo kousek vedle k rybníčkům. Při pátrání prosíme o dodržování platných nařízení.

Nyní už slíbené kartičky, které si můžete vytisknout, překreslit, a pár již vytisknutých bude k dispozici u naší sokolovny a na zastávce v Ledcích. Budou podle potřeby doplňovány.

One Reply to “Kamínky v Sobotovicích!”