První červnový den v roce 2019 zveme všechny děti i s rodiči na zábavné sportovní odpoledne plné zajímavých disciplín. Prozradíme, že letos se děti podívají do vzdálenějších koutů naší planety a vyzkouší si tak například skákat jako klokani, či lovit mustangy.

Začneme ve čtyři hodiny odpoledne, kdy si děti vyzvednou na registraci kartičky a budou se tak moci vrhnout do boje. Až uloví mustangy a přeskáčou po krách z Arktidy zpátky k nám, tak vyhlásíme výsledky. Všechny děti odměníme a jako každý rok se pustíme do opékání špekáčků.

Také již několikátým rokem bude pro děti možnost přespat v sokolovně.

plakát zve na dětskéí odpoledne v roce 2019

Akce se koná v rámci týdne pohybu https://moveweek.eu.

Aktualizace: Dětské odpoledne proběhlo za krásného počasí a všech 62 dětí si ho jistě užilo. Přespání v sokolovně se zúčastnilo 35 dětí.

One Reply to “Zábavné dětské odpoledne 2019 – Aktualizace: Foto”