Site Loader

AKTUALIZACE: Po čtvrtečním oznámení vlády o vyhlášení nouzového stavu a po důkladném zvážení veškeré naše aktivity do odvolání přerušujeme. Věříme, že toto rozhodnutí a dodržování všech opatření povede k tomu, aby se situace co nejdříve zlepšila a bylo možné začít co nejdříve opět cvičit. Prosíme tedy o dodržování všech opatření stanovených vládou. Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče a cvičenci. Vzhledem k opatřením, která v posledních dnech vyšla v platnost Vás informujeme, jak se tato opatření dotknou našeho pravidelného cvičení.

Vzhledem k počtu cvičenců ve cvičebních hodinách není nutno cvičení rušit a zatím zrušeno nebude. Dočasně je pozastavena pouze možnost pro veřejnost přijít se podívat do hodiny v případě zájmu o cvičení. Pokud dojde ke změně a cvičení bude zrušeno, budeme o této skutečnosti informovat všemi způsoby. Do té doby prosíme, aby se cvičení nezúčastňovaly děti s oslabenou imunitou (rýma, nachlazení, příznaky dalších onemocnění). Dále vyzýváme všechny k dodržování správných hygienických zásad, které jsou uvedeny například zde.

Přikládáme seznam užitečných odkazů, kde naleznete další informace k aktuální situaci.

Autor: David Vávra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..