Všestrannost — základ všeho

Oddíly všestrannosti v Sokole po celé ČR, ale i v zahraničí, jsou tou nejlepší variantou rozvoje pohybu. Rozvíjí se zde jak silové dovednosti, tak ty obratnostní. Je to základ pro jakékoliv další sporty.

Co konkrétně si představit pod cvičením v oddílu všestrannosti? Je toho spousta, od míčových her, přes atletiku, pohybové hry, posilování, koordinační cvičení ve dvojicích či větších skupinkách až po gymnastiku. Důležitou a nedílnou součástí každé hodiny je poctivá rozcvička. Největší část hodin, alespoň u dívek, je věnována právě gymnastice. Disponujeme veškerým potřebným vybavením, které splňuje bezpečnostní normy a prochází pravidelnými revizemi. Děti si tak zacvičí jak na odpružené gymnastické podlaze, tak například i na hrazdě, kladině či na kruzích.

Vedoucí oddílu

Jitka Vávrová
tel: +420 731462056
e-mail: jitusvavrova@centrum.cz