Site Loader

V 70. letech, ve kterých byl v naší jednotě provozován oddíl sprotovní gymnastiky na výkonnostní úrovni a dosahoval vynikajících vysledků, byl vydáván Sobotovický “G” zpravodaj. Zpravodaj informoval občany a hlavně rodiče o dění v oddílech a plánech do budoucna.

Jedno z čísel tohoto zpravodaje máme ve sbírce. Jedná se o druhé číslo, a to ze září roku 1976. Já vám toto číslo nyní představím. Na obrázcích níže můžete vidět naskenovaný originál. Jelikož se jedná o sken téměř 53 let starého textu, tak jsem pro vás text přepsal. Přepis můžete najít hned pod skeny originálu.

první strana G zpravodaje ze září 1976
druhá strana G zpravodaje ze září 1976
třetí strana G zpravodaje ze září 1976
čtvrtá strana G zpravodaje ze září 1976
pátá strana G zpravodaje ze září 1976

Pokud máte či najdete doma další vydání Sobotovického “G” zpravodaje nebo jiné dokumenty vztahující se k naší jednotě, budeme velice rádi, když nám je zapůjčíte k naskenování. Jak nás kontaktovat najdete na stránce kontakty.

Autor: David Vávra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..