Sobotní ráno 13. dubna si 14 našich malých cvičenců zpestřilo účastí na gymnastickém přeboru župy Jana Máchala a přeboru ve šplhu.

I přes velký počet účastníků a s tím zpožděný harmonogram si děti přebor užily. I ve velké konkurenci se nám podařilo získat stříbro ve šplhu v kategorii žákyně I, kde byla konkurence největší. Závodilo v ní 51 dívek z deseti jednot.

Předávání diplomu cvičence T. J. Sokol Sobotovice za druhé místo přebor ve šplhu.
Přebor ve šplhu – druhé místo pro cvičenku z T. J. Sokol Sobotovice

Pro některé závodnice to byl první gymnastický přebor a i přes tento fakt dosáhly krásných umístění a podívaly se na složitější sestavy ve starších kategoriích.

Skupinka devíti cvičenců z T. J. Sokol Sobotovice
cvičenci T. J. Sokol Sobotovice