Po dvou letech, kdy jsme byli nuceni pořádání odložit, pro vás konečně opět chystáme tradiční Sokolský ples. Už se nemůžeme dočkat, jak to všichni společně rozbalíme!

A … kdy se bude ta sláva konat? Jedenáctého února! Kde se bude… No přece v naší sokolovně! A kdo nám k tomu bude hrát? Queeni?! Těsně vedle! Fakt se tak jmenují a nebudou sami, přivedou si i dechovou hudbu takže se bude na co těšit a na své si přijde úplně každý.

A co by to bylo za ples bez bohaté tomboly a dobrého pití. Zkrátka, suma sumárum, bude se na co těšit. Tak tedy neváhejte a přijďte si zakoupit vstupenky na ples v předprodeji a to 6. 2. a 7. 2. od 18:30 do 19:00 hod. a zarezervujte si tak svá oblíbená místa, třeba blízko k baru nebo kapele 😎.

Svůj zájem můžeš ukázat ostatním na Facebookové události zde.