Site Loader

Postupná uvolňování opatření nám již od 11. 5. umožňují v omezené míře obnovit naši činnost. Sokol Sobotovice zahájí svou činnost 18. 5. a to cvičením mladších a starších žáků každé pondělí od 18:30 do 19:30. Dále každé úterý a čtvrtek žákyně od 17:00 do 18:00 a druhá skupina od 18:30 do 19:30. Cvičení předškolních dětí začne od pondělí 25. 5. v klasickém čase 17:00 – 18:00. Věříme, že obnova sportovních aktivit povede mimo jiné ke zlepšení imunity a celkovému zdraví.

Pro veškeré cvičební aktivity budou platit pravidla a omezení stanovené usenesením Vlády ČR, jehož výklad naleznete na http://www.agenturasport.cz/2020/03/16/aktualni-bezpecnostni-situace/.
Děti budou tedy sportovat bez roušek a pokud nám to dovolí počasí, budeme sportovat na venkovním hřišti. Veškeré použité nářadí, náčiní a místa kontaktu, jako například kliky a sociální zařízení, budou po každé skupině dezinfikovány. Jelikož nebudeme moci využívat šatnu, doporučujeme, aby děti do cvičení přišli již převlečené. Rodiče a doprovod pak musejí být vzdáleni od cvičenců alespoň 2 metry.

Autor: David Vávra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..