Site Loader

V týdnu od 22. května probíhá celoevropská akce Moveweek do které se každým rokem zapojuje více a více lidí. Další informace o projektu naleznete na adrese czech-republic.moveweek.eu. Naposledy se zúčastnilo přes tři miliony účastníků.

Teď ale k tomu, jak se můžete zapojit vy. V tomto týdnu jsme pro vás připravili hned 2 příležitosti.

Ve čtvrtek 25. 5. si zacvičíme na multifunkčním hřišti. Vyzkoušíme si i Kinball. Že jste to nikdy nehráli, nebo nevíte co to je? To vůbec nevadí! V 18:00 se potkáme na hřišti a zahrajme si. Také využijeme workoutové konstrukce a poměřímne si své síly. Jak jste na tom s kondicí, sílou a obratností? To zjistíme! A také si ukážeme další cviky, kterými lze na této konstrukci zocelovat své tělo, protože všechno není jen o shybech. Vítáni jsou úplně všichni.

Druhou akcí pak bude zábavný program na in-line bruslích pro děti, který jsme připravili na neděli 28. 5. Bude probíhat ve stejném duchu jako v minulém roce, kdy akce měla úspěch a děti si program užili. Začneme v 17:00 na stezce mezi kabinami a multifunkčním hřištěm.

Nestíháte žádnou z akcí? Je to Moveweek, tak si klidně vyražte v jiný den či čas zasportovat individuálně či s přáteli. Ve zdravém těle zdravý duch!

Plakát moveweek 2023

Autor: David Vávra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..