Site Loader

V sobotu 1. 12. 2018 jsme se zúčastnili župního přeboru všestrannosti v plavání, který probíhal tradičně v plaveckém bazénu T. J. Tesla v Brně na Lesné. Z naší jednoty závodilo 12 dětí a 2 dospělí. Celkem jsme získali 4 medailová umístění a zúčastnili jsme se i štafetového závodu družstev.

Druhé místo v kategorii žákyně IV obsadila Barbora Kovarčíková, třetí místa obsadili Veronika Šimberová v kategorii žen, Kateřina Kovarčíková v kategorii žákyně II a Michal Raus v kategorii žáci I.

V roce 2018 jsme s dětmi navštívili třikrát bazén, abychom trochu potrénovali a možná i to je důvod čtyř zmíněných medailí. V roce 2019 máme v plánu si opět pronajmout bazén, potrénovat plavání a třeba se nám povede získat ještě více krásných umístění.


Autor: David Vávra

One Reply to “Máme za sebou přebor v plavání”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..