Z pověření sokolské župy Jana Máchala pořádá T. J. Sokol Sobotovice oslavu výročí 110 let od založení.

Tento rok je to již 110 let co tu jsme s vámi a pro vás. Tolik let jsme již spolu v pohybu! A to je potřeba oslavit. Kdy?

Na podzim 23. 9. 2023, kdy si připravíme veřejnou ukázku našeho cvičení a to v rámci celosvětového týdne v pohybu a akce Sokol spolu v pohybu. Ukázka cvičení a výstava o naší historii začne v 17:00 hodin. Odstartujeme zde také sletovou štafetu.

A abychom těch 110 let oslavili pořádně, tak jsme si na večer od 20:00 připravili koncert, na kterém nám zahraje skvělá kapela UKULELE TROUBLEMAKERS! Lístky v předprodeji můžete pořídit na službě Goout od 17. 7. 2023 a to za 150kč.

Koncert jako událost na facebooku.

Akci pořádá T. J. Sokol Sobotovice z pověření župy Jana Máchala za finanční podpory Jihomoravského kraje a České obce Sokolské.